Komu pomáhám růst

TravelBible.cz

Srdeční záležitost, láska na první pohled a do konce života. Petr & Matouš pomohli zhmotnit mou touhu po nezávislosti na času, místě a práci spojenou s mým největším koníčkem, cestováním.

→ Mám pevně v rukou obsah blogu, newslettrů a ždibek Facebooku, eventy a srdce v Slow Travel Festivalu.

Jdubehat.cz

S kým jiným se naučit milovat běh než s partou stejně naladěných holek a kurzy, které si ušily na míru dvé úžasné ženy Helča & Míša? Jen nesmíte zjistit, že jste těhotná týden po tom, co si plácnete:)

→ Postrčila jsem holky k revizi velké části obsahu, kompletní změně přístupu k emailovému marketingu a doporučila několik změn, které posunuly Jduběhat vpřed.

CZECHKiwis.cz

Když se dvá báječní Češi Bára a Lukáš usadí na Novém Zélandu, rozhodnou se podat pomocnou ruku všem, kdo se do země Pána prstenů chystají na dovolenou či za prací.

→ Pak do hry vstoupí Petr & Matouš a najednou mám v rukou kromě novorozence i obsah blogu o Novém Zélandu.

Zebra na cestách

Poté, co selhaly úmysly psát skutečným perem na skutečný papír cestovatelský deník, jsem se rozhodla své zkušenosti s cestováním s dětmi předat dalším rodičům. Chci inspirovat, pomoct odhodit strach a zažít radost z poznávání světa od prvních dětských krůčků. A mezi námi, je ostuta pečovat o blogy a nemít vlastní:)

Kryštof a Mikuláš

Nejcennější projekty na celý život, které mě učí nekonečné trpělivosti, preciznímu timemanagementu, megamultitaskingu, naslouchání, kooperování, řízení neřízených střel, zahrnují hřejivou láskou, drobnými dárky a občas přivádí na pokraj šílenství.