Začalo to nevinně

Byli dva a rádi cestovali. Kdykoliv, kamkoliv a čímkoliv. Pak se to stalo. V létě 2012 přistál jeden mimozemšťan a na Vánoce 2017 druhý. Cestování bez limitů se rázem posunulo do levelu, který zatím stále spoustu rodičů drží doma. Kryštůfek na první cestu (nepočítám tu z porodnice) vyrazil v 5 týdnech na Lipno.

Můžete říct, že na tom není nic divného. Není, ale pro spoustu rodičů i v půl roce nereálné. Za svou kariéru na Zemi se stihl vydat napříč Čechami, obytkou do Řecka, offroadem do albánských hor i skrz Sardinii a Korsiku a s nenarozeným bráchou projet offroadem Rumunsko (brácha je dobrodruh už před narozením) a objevit ostrov Hel.

Druhý mimozemšťan nastolil závažnou otázku. Jak cestovat dál? Do Discovery 3 se ve 4 bez střešního stanu nevejdeme. Do střešního stanu dát mimino znamená, že by na Zemi přistálo pravděpodobně znovu a opakovaně:) A každý soudný rodič a nesoudný pediatr by řekl, že malé dítě nemá v offroadu co dělat. Nastává čas Zebry, nový přírůstek je mazlíček, ale z plechu a snad bude ideálním kompromisem pro nastávajících pár měsíců, možná let.

Ála & Kryštůfek & Mikulda a Honza Dufínovi

0 komentářů